Екскурсія до методичного кабінету

Методичний кабінет – центр методичної роботи училища
Методична робота – це систематична, цілеспрямована, колективна й індивідуальна діяльність педагогів з підвищення наукового та загально­культурного рівня, вдосконалення психолого-педагогічної підготовки і професійної майстерності викладачів.
Центром усієї навчально-методичної роботи в училищі є методичний кабінет — центр навчально-методичної роботи, направленої на організацію навчально-виробничого процесу в УВКУ КНТЕУ. Тут розробляється вся програмно-планувальна документація, ведеться робота щодо впровадження новинок інноваційних технологій в педагогічну практику колективу, координується робота щодо видавничої діяльності та створення електронного освітнього ресурсу, це основний компонент підвищення кваліфікації усього педагогічного складу, важлива ланка в системі безперервної освіти, один із засобів управління навчально-виховним процесом.
Зміст роботи  методичного кабінету УВКУ КНТЕУ - подальше удосконалення навчально-виховної роботи, яке великою мірою залежить від теоретичного рівня та педагогічної майстерності педагога.Паспорт методичного кабінету

Немає коментарів:

Дописати коментар